Lūpų blizgesys ir kitas makiažas

pagal | 2016 rugsėjo 4

Lūpų dažai ne visuomet atrodo būtini, tačiau ir natūralios lūpos ne visada, o ypač kuomet šaltas oras, atrodo taip, kaip norėtųsi. Tad, ką daryti? O mes žinome, kad padėti gali lupu blizgesys.

Geros kokybės lupu blizgesys gali ne tik pariebinti lūpas, kad jos netrūkinėtų, bet ir sukuria blizgėjimo ar putlumo vaizdą. Be to, kai kurios merginos nesant medicininiam poreikiui vazeliną linkusios pakeisti būtent lūpų blizgesiu, kuris ne tik apsaugo, bet ir leidžia atrodytų gražiau, juk merginos nori būti ne tik sveikomis, bet tuo pat metu ir gražiomis lūpomis.

Gražias lūpas sukuriantys blizgiai yra labai svarbūs toms, kurios nori atrodyti laimingos ir dažnai šypsosi. Būtent šypsenai lupu blizgesys prideda labai daug, šypsena atrodo gyvesnė, spindinti, todėl ir pats žmogus atrodo laimingesnis, labiau patenkintas ir, žinoma, gražesnis. Be abejo, itin spindinčios lūpos liūdnos veido išraiškos tikrai nepapuoš, tad pasidažius lūpas lūpų blizgesiu lyg ir galima jausti įsipareigojimą džiaugtis. O tai – papildoma motyvacija, kuri tikrai kartais praverčia.

Verta pastebėti, kad lupu blizgesys gali būti ne tik vienintelė lūpų puošmena, bet galima ji kombinuoti ir su lūpų dažais ar specialiu pieštuku, jei tik yra toks poreikis. Be to, visuomet įdomu ir naudinga eksperimentuoti. Būtent eksperimentai su kosmetika padeda atrasti įdomiausius makiažo variantus, suteikia galimybę atrodyti išskirtinai gražiai ir įdomiai, kas aplinkinius verčia dalyti malonius komplimentus ir imti pavyzdį būtent iš Jūsų. Net jei ir nemėgstate būti dėmesio centre, retkarčiais tai gali būti ne tik malonu ir įdomu, bet ir naudinga (užmezgant naujas pažintis, gerinant santykius ar savo žinomumą, siekiant įsidarbinti ir pan.)

Tinkamai pasinaudojus blizgesiu ir gražiai apsirengus, net ir be jokios papildomos kosmetikos, galite atrodyti labai puikiai, gražiai ir viliojančiai. Tad jei nenorite išsiskirti iš visos minios, tačiau taip pat nenorite ir likti visai pilka pelyte – lupu blizgesys Jums tikrai labai pravartus ir naudingas savęs puošimo elementas, apie kurį turite pamąstyti.

Tai pat norime atkreipti dėmesį, kad lupu blizgesys [2] nėra tik riebus lūpų blizgutis, bet blizgesiai gali būti ir labai įvairūs ir net su atspalviais, tad pasižiūrėkite, ką siūlo pardavėjai, išsirinkite ne tik sau pagal kainą ir kokybę tinkantį gaminį, bet ir pažiūrėkite, kokia jų įvairovė siūloma. Galbūt taip rasite kažką, kas pakeis Jūsų įprastus lūpų dažus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *