Kokios vestuvinės puokštės yra populiariausios?

pagal | 2017 kovo 29

vestuvinės puokštėsVestuvės – tai nuostabi šventė, kuri sujungia amžiniems ryšiams du vienas kitą įsimylėjusius žmones. Vestuvinės puokštės be jokios abejonės yra vienas iš svarbiausių vestuvių šventės akcentų. Norėdami vestuvėms suteikti originalumo ir išskirtinumo, jaunieji dažniausiai koncentruojasi ties smulkmenomis, kurios padėtų paįvairinti tradicines ir visiems priimtinas vestuves.

XXI amžius, keliaujantis kartu su modernizmu teikia daug galimybių ir siūlo būti mus išskirtinesniais, ne tokiais, kaip dauguma. Taigi ir vestuvinė puokštė gali turėti kuo daugiau originalumo, o ne vien imti tik visiems jau įprastas baltas rožes. Šių laikų tendencijos rodo, jog nuotakos renkasi vis įmantresnius variantus.

Sausų gėlių puokštė.

Jums tai gali pasirodyti ir kiek neįprastas variantas, tačiau pastarasis yra vis labiau populiarėjantis. Profesionalūs floristikos salonai siūlo labai gražius variantus, kuriuose kartais komponuojama ir su gyvomis gėlėmis. Na, bet juk galima rinktis ir vien sausų gėlių puokštę. Jeigu jums visgi atrodys, jog tai skoningas pasirinkimas – siūlome jį išbandyti.

Vestuvinės puokštės su lauko gėlėmis.

Būtent šį pasirinkimą pastaruoju metu nuotakos vis intensyviau ir labiau ryžtasi imti. Šiuolaikinės merginos vis dažniau suvokia, jog vestuvių metu svarbiausia yra susikoncentruoti ties paprastumu bei tikrosiomis vertybėmis, o ne nuostabiomis puokštėmis, kurios neretai pasirenkamos tiesiog norint pasigirti, pasipuikuoti prieš kitus, kokio gražumo gėles jūs galite sau leisti įsigyti.

Puokštė, gaminta iš dirbtinių gėlių.

Jokiu būdu šio varianto neprilyginkite su tuo, kad komponuojamos puokštės atrodys taip, kaip dažniausiai esame įpratę dėti kapinėse. Tikrai ne. Viskas bus daug gražiau, be to, kompozicijai pasirenkamos gėlės būna labai atidžiai. Visuomet stengiamasi surasti tobulą variantą, kuris puikiai gebėtų atskleisti vestuvių šventės dvasią.

Viena gėlė vietoj puokštės.

Dažnais atvejais jaunosios, norėdamos pabrėžti tik gėlės simboliką, tačiau ne pačias gėles – pasirenka vieną gėlę, o ne puokštę ir nešinos pasirinkta gėle, keliauja link altoriaus. Pavyzdys – saulėgrąžos, tai tikrai gana populiarus pasirinkimas. Šio augalo žiedas yra išties labai gražus ir tikrai puikiai derinasi prie ilgos baltos suknelės.

Nuotakos puokštė yra tas akcentas, kurį privalo turėti bet kuri nuotaka, nepriklausomai nuo to, kokiu būdu ji planuoja minėti šventę. Reikia pabrėžti tai, kad pasirenkamos tokios puokštės arba tokios gėlės, kurios tik nuotakai būna arčiausiai širdies ir savo grožiu jai tinka labiausiai. Juk svarbiausia šioje vietoje – meilė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *